Uluslararası Katılımlı
7. Jeokimya Sempozyumu
7th Geochemistry Symposium
with International Participation
16-18 Mayıs/May 2016 Side/ANTALYA

Değerli Yerbilimciler,

16-18 Mayıs 2016 tarihlerinde Side-Antalya’da Ankara Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Uluslararası Katılımlı 7. Jeokimya Sempozyumu’nun programı kesinleşmiştir. Sempozyum programına ekteki dosyadan veya http://jeokimya.ankara.edu.tr web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sempozyuma katılımın öngörülenden fazla olması nedeniyle siz değerli yerbilimcilere daha iyi bir ortam sağlamak amacıyla sempozyumun yeri değiştirilmiştir. Uluslararası Katılımlı 7. Jeokimya Sempozyumu Lykia World Antalya Otelinde düzenlenecektir. Otel Antalya’dan 45 km uzaklıkta Side yolu üzerindedir. Söz konusu otele ait ayrıntılı bilgilere http://www.lykiaworldantalya.com/tr/ web sayfasından ulaşabilirsiniz. Otel bize özel indirimli fiyat uygulaması yapmıştır. Üç öğün yemek dahil 2 kişilik odada kişi başı 1 gecelik konaklama ücreti 60 TL, tek kişilik konaklama ücreti ise 90 TL, üç kişilik konaklama ücreti ise 162 TL’dir. Kayıt ücretini ödeyip yaka kartını alan katılımcılar otelden indirimli yararlanacaklardır. Sempozyum yeri daha geniş ve daha fazla oda içeren bir mekanda gerçekleşmesinden dolayı konaklama ile ilgili istemlerinizi sekretaryaya bildirmenizde yarar vardır. Konaklama için başvuruda bulunmayanlar otele varış günlerinde doğrudan otel resepsiyonundan yardım isteyeceklerdir. Konaklama için bilgi başvurunuz sırasında otele giriş ve çıkış tarihlerinizi ekteki konaklama tablosuna yazarak en geç 22 Nisan 2016 tarihine kadar sekretaryaya göndermeleri önemle rica olunur.

Dr. Finlay M. Stuart (SUERC) ve Dr. David R. Hilton’un (SCRIPPS) katkılarıyla 19 Mayıs 2016 tarihinde ‘ASAL GAZ JEOKİMYASI’ konulu bir günlük ÜCRETSİZ kurs düzenlenecektir. Cevher-oluşturan akışkanların kökeni, farklı tektonik ortamlarda magma oluşumu ve kabuk-manto etkileşim süreçlerinin incelenmesi ve güncel volkanitlerin yaşlandırılması gibi geniş bir kullanım yelpazesi olan asal gazlara yönelik gerçekleştirilecek bu kurs Türk yerbilimcilerine yeni bir farkındalık kazandıracaktır. Söz konusu kursa ait detaylar en kısa sürede sizlerle paylaşılacaktır. Bu kursa katılmak isteyenlerin katılımcı belgelerinin düzenlenebilmesi için isimlerini sempozyum sekretaryasına bildirmeleri rica olunur.

Sempozyum ile ilgili gelişmeleri http://jeokimya.ankara.edu.tr web sayfasından takip edebileceğinizi hatırlatır, çalışmalarınızda kolaylık ve başarılar dileriz.

Saygılarımızı sunarız.

Düzenleme Kurulu Adına,

Prof. Dr. Yusuf Kağan KADIOĞLU ve Prof. Dr. Halim MUTLU

NOT: Otelin iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.
Sorumlu: Sinan KÜÇÜK
Deniz Yaka Mahallesi Kamışlı Göl Küme Evleri No :1 P.K. 07550 Manavgat / ANTALYA Phone: +90 242 744 19 00
Fax : +90 242 744 19 10 www.lykiaworldantalya.com

Uluslararası Katılımlı 7. Jeokimya Sempozyumu Sekreterliği

Ankara Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü, Yerbilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi (YEBİM), 06100, Tandoğan / ANKARA

Tel: 0 312 203 33 63 / 0 312 203 33 47 / 0 312 203 34 10
Faks: 0 312 213 89 70
e-posta: jeokimya@ankara.edu.tr, 7.jeokimya@gmail.com
Web: http://jeokimya.ankara.edu.tr