Uluslararası Katılımlı
7. Jeokimya Sempozyumu
7th Geochemistry Symposium
with International Participation
16-18 Mayıs/May 2016 Side/ANTALYA

 

Abidin TEMEL (Hacettepe Üni.)

Ahmet GÖKÇE (Cumhuriyet Üni.)

Ahmet SAĞIROĞLU (Fırat Üni.)

Ahmet YILDIZ (Afyon Kocatepe Üni.)

Ali Engin AKSU (Memorial Üni.)

Ali Rıza ÇOLAKOĞLU (TÜPRAG)

Ali POLAT (University of Windsor-Kanada)

Ayşe BOZCU (Çanakkale Onsekiz Mart Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Ayşe ORHAN (Nevşehir Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Ayten ÖZTÜFEKÇİ ÖNAL (Tunceli Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Cafer ÖZKUL (Dumlupınar Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Cahit HELVACI (Dokuz Eylül Üni.)

Cem SARAÇ (Hacettepe Üni.)

Cemal BÖLÜCEK (Balıkesir Üni.)

Chuan Chou (River) SHEN (National Taiwan University-TAYVAN)

Cüneyt ŞEN (Karadeniz Teknik Üni.)

David R. HILTON (Scripps Institution of Oceanography-ABD)

Dejan PRELEVIC (Johannes Gutenberg Uni.-Almanya)

Demet Banu KORALAY (Pamukkale Üni.)

Donato ATTANASIO (Instituto di Struttura della Materia del CNR-İtalya)

Elif VAROL MURATÇAY (Hacettepe Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Emel ABDİOĞLU (Karadeniz Teknik Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Ender SARIFAKIOĞLU (MTA) (Sempozyum Temsilcisi)

Ercan ALDANMAZ (Kocaeli Üni.)

Erdin BOZKURT (Ortadoğu Teknik Üni.)

Erkan YILMAZER (Aksaray Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Erol SARI (İstanbul Üni.)

Ersin KORALAY (Dokuz Eylül Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Faruk AYDIN (Karadeniz Teknik Üni.)

Fatma TOKSOY KÖKSAL (Ortadoğu Teknik Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Ferkan SİPAHİ (Gümüşhane Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Fevzi ÖNER (Mersin Üni.)

Finlay M. STUART (SUERC-İskoçya)

Fuat ERKÜL (Akdeniz Uni.)

Gonca GENÇALİOĞLU KUŞÇU (Muğla Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Gökçe GÜRTEKİN (MTA) (Sempozyum Temsilcisi)

Gökhan DEMİRELA (Aksaray Üni.)

Gülcan BOZKAYA (Pamukkale Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Gürhan YALÇIN (Akdeniz Uni.)

Gürkan BACAK (Bülent Ecevit Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Hacı Alim BARAN (Batman Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Hakan ÇOBAN (Batman Üni.)

Hüseyin KURT (Selçuk Üni.)

Hüseyin SENDİR (Osmangazi Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Hüseyin YALÇIN (Cumhuriyet Üni.)

İbrahim UYSAL (Karadeniz Teknik Üni.)

İlkay KUŞÇU (Muğla Üni.)

Kadir SARIİZ (Osmangazi Üni.)

Kerim KOÇAK (Selçuk Üni.)

Kürşad ASAN (Selçuk Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Leyla KALENDER (Fırat Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Martin PALMER (University of Southampton-İngiltere)

Mehmet ALTINSOY (Akdeniz Üni.)

Mehmet ARSLAN (Karadeniz Teknik Üni.)

Mehmet KESKİN (İstanbul Üni.)

Mehmet ÖZKUL (Pamukkale Üni.)

Metin BAĞCI (Afyon Kocatepe Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Michele LUSTRINO (Università degli Studi di Roma La Sapienza-İtalya)

Miğraç AKÇAY (Karadeniz Teknik Üni.)

Muazzez ÇELİK KARAKAYA (Selçuk Üni.)

 

 

 

Miğraç AKÇAY (Karadeniz Teknik Üni.)

Muazzez ÇELİK KARAKAYA (Selçuk Üni.)

Muharrem SATIR (Tübingen Uni.-Almanya)

Murat ÇİFLİKLİ (Niğde Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Mustafa AFŞİN (Aksaray Üni.)

Mustafa AKYILDIZ (Çukurova Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Mustafa KUMRAL (İstanbul Teknik Üni) (Sempozyum Temsilcisi)

Mustafa KUŞCU (Süleyman Demirel Üni.)

Mustafa YILDIZ (Aksaray Üni.)

Münür Burhan SADIKLAR (Karadeniz Teknik Üni.)

Namık AYSAL (İstanbul Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Nazan YALÇIN ERİK (Cumhuriyet Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Necati KARAKAYA (Selçuk Üni.)

Nezihi KÖPRÜBAŞI (Kocaeli Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Nilgün GÜLEÇ (Ortadoğu Teknik Üni.)

Nurdane İLBEYLİ (Akdeniz Üni.)

Nurgül Çelik BALCI (İstanbul Teknik Üni.)

Nursel ÖKSÜZ (Bozok Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Nurullah HANİLÇİ (İstanbul Üni.)

Oğuz ZOROĞLU (MTA) (Sempozyum Temsilcisi)

Orhan KARSLI (Recep Tayyip Erdoğan Üni.)

Osman CANDAN (Dokuz Eylül Üni.)

Osman PARLAK (Çukurova Üni.)

Ömer BOZKAYA (Pamukkale Üni.)

Özcan DUMANLILAR (Demir Export)

Özcan YİĞİT (Çanakkale Onsekiz Mart Üni.)

Özgür KARAOĞLU (Eskişehir Osmangazi Üni.)

Özlem GENÇ GÜLLÜ (Aksaray Üni.)

Piero MANETTI (Uni. of Firenze-İtalya)

Raif KANDEMİR (Recep Tayyip Erdoğan Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Ryo ANMA (Uni. of Tsukuba-Japonya)

Sabah YILMAZ ŞAHİN (İstanbul Üni.)

Sadettin KORKMAZ (Karadeniz Teknik Üni.)

Samuele AGOSTINI (Instituto di Geoscienze e Georisorse – Consiglio Nazionale delle Ricerche-İtalya)

Selçuk TOKEL (Kocaeli Üni.)

Selman AYDOĞAN (Balıkesir Üni.)

Sibel TATAR ERKÜL (Akdeniz Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Selahattin KADİR (Eskişehir Osmangazi Üni.)

Sema TETİKER (Batman Üni.)

Şafak ALTUNKAYNAK (İstanbul Teknik Üni.)

Şeref GÜÇER (BUTAL)

Şemsettin CARAN (Süleyman Demirel Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Ş. Can GENÇ (İstanbul Teknik Üni.)

Tamer RIZAOĞLU (Kahramanmaraş Sütçü İmam Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Tuğbanur ÖZEN BALABAN (Atatürk Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Vural OYAN (Van Yüzüncüyıl Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Yahya ÖZPINAR (Pamukkale Üni.)

Yalçın ERSOY (Dokuz Eylül Üni.)

Yaşar KİBİCİ (Dumlupınar Üni.)

Yavuz ÖZDEMİR (Van Yüzüncüyıl Üni.)

Yener EYÜBOĞLU (Karadeniz Teknik Üni.)

Yurdal GENÇ (Hacettepe Üni.)

Yüksel ÖRGÜN (İstanbul Teknik Üni.)

Zafer ASLAN (Balıkesir Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)

Zeki HASSAN (Kerkük Üni.-Irak)

Zekiye KARACIK (İstanbul Teknik Üni.)

Zeynep ÖZDEMİR (Mersin Üni.) (Sempozyum Temsilcisi)